Relacja z Ossony i Biegu Świetlików

W sobotę po długotrwałych namowach Karola S. Postanowiłem wziąć udział w jakiś normalnych zawodach,no może prawie normalnych.Padło na Nocny Bieg Świetlików w Dąbrowie Górniczej.Dystans 6 km w około jeziora Pogoria III, start o godz.20.20, a przez pierwsze 100 metrów po starcie trzeba było mieć niezbędny eksponat czyli maseczkę na twarzy. Pogoda na szczęście zlitowała się nad nami i w czasie naszego startu nie padało.W kategorii NW wygrał gość który miał wygrać, czyli Karol S. Mnie przypadło miejsce gdzieś w drugiej połowie stawki.Wracając w nocy do domu samochodem w ostatniej chwili udało nam się wyminąć człowieka który beztrosko szedł sobie środkiem trasy.Wyglądał na niezbyt trzeźwego. W niedzielę rano popełniłem szaleństwo i stanąłem o godz 9.00 na starcie Ossona Cup gdzie postanowiłem nie szaleć i zrobić  dwa może trzy kółka, ale skończyło się na  pięciu, czyli półmaratonie i pobiciu mojego skromnego rekordu w półmaratonie na Górze Ossona o 12 min.Weekend uznaję za udany wreszcie jakieś fajne starty.Podziękowania dla Karola który przyjechał na Ossonę dopingować mnie oraz ekipę NGB. Tekst i zdjęcia Adriana.

 
 

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

People in this conversation

Comments (6)

 • Guest (City Pizza Jena)

  Pizza Bestellen in Jena von City Pizza Jena und kostenlose Lieferung in Jena erhalten. Wählen Sie aus unserer bemerkenswerten Auswahl von Pizzen wie Pizza Salami, Pizza Hühnchen, Pizza Barbecue, Pizza Margherita.

 • Guest (dalvinsmith147)

  I was very impressed by this post, this site has always been pleasant news Thank you very much for such an interesting post, and I meet them more often then I visited this site.
  safetitan price

 • Guest (dalvinsmith147)

  You're in point of fact a just right webmaster. The website loading speed is amazing. It kind of feels that you're doing any distinctive trick. Moreover, The contents are masterpiece.
  жалобы клиентов

 • Guest (dalvinsmith147)

  I simply want to tell you that I am new to weblog and definitely liked this blog site. Very likely I’m going to bookmark your blog . You absolutely have wonderful stories. Cheers for sharing with us your blog.
  cambodia chenzhi

 • Guest (Dalvinsmith)

  It was a very good post indeed. I thoroughly enjoyed reading it in my lunch time. Will surely come and visit this blog more often.
  https://kazan.io/ja/casino-secretレビュー苦情">カジノシークレット 苦情

 • Guest (dalvinsmith147)

  This is a fantastic website and I can not recommend you guys enough. I really appreciate your post. It is very helpful for all the people on the web.
  sengkang food in singapore