Koronawirus

W majówkowy weekend razem z Łukaszem, Sławkiem oraz Michałem K. postanowiliśmy nadrobić biegowe zaległości. Zorganizowaliśmy (całkiem spontanicznie) mały cykl 3 biegów. Oczywiście wszystko odbywało się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!
 
1 maja pokonaliśmy 5 kilometrową trasę doskonale znaną z cyklu Parkrun Las Aniołowski. Jako pierwszy na mecie zameldowałem się z czasem 21’21 (gdyby bieg odbył się pod flagami Parkruna, to ustanowiłbym nowy osobisty rekord trasy). Mimo prowadzenia przez cały dystans, Łukasz dobiega do mety na drugim miejscu z czasem 21’36. Trzeci Sławek uzyskał 25’39 natomiast Michał K 25’55.

2 maja tym samym składem wystartowaliśmy z Olsztyna biegnąc nową ścieżką pieszo-rowerową do stacji ORLEN na Odrzykoniu po czym nawróciliśmy i tym samym odcinkiem wróciliśmy do punktu startowego. Przebiegnięta trasa liczyła 5km a kolejność na mecie prezentuje się następująco:

1. Łukasz 20’13
2. Michał H 21’02
3. Sławek 24’39
4 Michał K 24’54

Dnia 3 maja na zakończenie długiego weekendu wybraliśmy się do Blachowni. Niestety Michał K nie mógł tego dnia wystartować lecz szybko znaleźliśmy chętnego na bieganko. Tego dnia wystartował z nami Zbyszek Paszewski. Pojawiając się równo o 12 w miejscu, gdzie rok w rok odbywa się ognisko organizowane przez Jacka Chudego (serdeczne pozdrowienia Jacku!), zdecydowaliśmy, że z tego miejsca wystartujemy tylko, że… trzeba było wyznaczyć trasę o długości 5km. Przemierzając okoliczny zalesiony teren oraz okrążając Jezioro Blachownia, udało nam się wyznaczyć odcinek o długości 5000m. Teraz mogliśmy spokojnie wystartować, nie martwiąc się, że ktoś z nas pobiegnie inną trasą. Kolejność na mecie prezentuje się następująco:

1. Łukasz z czasem 20’40
2. Michał H z czasem 21’00 (trasa bez atestu, więc nie można zaliczyć tego wyniku jako nowe PB )
3. Sławek z czasem 24’56
4. Zbyszek z czasem 26’00

Każdego dnia warunki atmosferyczne nam sprzyjały tworząc tuż przed startem bardzo dobre okno pogodowe, które znikało tuż po zakończeniu biegu.

Sumując czasy uzyskane podczas wszystkich etapów, uzyskaliśmy:
1. Łukasz 15km czas: 01:02’29
2. Michał H 15km czas: 01:03’23
3. Sławek 15km czas: 01:15’14
4. Michał K 10km czas: 50’49
5. Zbyszek 5km czas: 26’00

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Leśnych Ludków, naszych przyjaciół z zaprzyjaźnionych klubów, czytających tą krótką relację i nie tylko! Bywajcie w zdrowiu i obyśmy jak najszybciej spotkali się na linii startu a potem mety!

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

People in this conversation

Comments (27)

Load Previous Comments
 • Guest (techmartin)

 • Guest (yockjack)

  交友 ****s://datingapp.com.hk/

 • Guest (judi bola)

  Hey what a brilliant post I have come across and believe me I have been searching out for this similar kind of post for past a week and hardly came across this. Thank you very much and will look for more postings from you. Best Pentobarbital solution online

 • Guest (saeedkhatri)

  Hey what a brilliant post I have come across and believe me I have been searching out for this similar kind of post for past a week and hardly came across this. Thank you very much and will look for more postings from you. Where to Buy Demerol Online

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (seo)

  I cannot wait to dig deep and kickoff utilizing resources that I received from you. Your exuberance is refreshing.
  현금바둑이