Leśne Ludki wspierają WOŚP

W miniony weekend Ludki wzięły udział w dwóch biegach Policz się z cukrzycą w ramach WOŚP. W sobotę w Poraju, a właściwie w Jastrzębiu, Asia, Adrian i Jarek maszerowali z kijkami ,natomiast Włodek i Zbyszek biegali. Wszyscy pokonali dystans ok. 4.3 km po agrafce wzdłuż zalewu porajskiego. Sukcesów nie odnieśliśmy, ale w biegach charytatywnych takowe nie mają znaczenia. Najważniejszy jest cel, czyli pomoc potrzebującym przy okazji zawodów sportowych. Pechowcem okazał się Adrian, który z powodu silnego bólu nogi z trudem dotarł do mety. Pomoc jednej z zawodniczek okazała się bezcenna. Janek nam kibicował i pracował jako fotoreporter.

W niedzielę w Częstochowie na tradycyjnej trasie (2.3 km) biegali Janek i Włodek. Tym razem kibicowali
Agnieszka, Adrian( fotoreporter), Zbyszek i całe grono naszych przyjaciół. W częstochowskiej edycji wystartowaliśmy po raz ósmy i Ludki są tu obecne co roku od pierwszych zawodów. Przed biegiem nasi reprezentanci udzielili wywiadu słynnej częstochowskiej telewizji Orion.

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

People in this conversation

Comments (1)

  • Guest (SEO)

    Hey, this day is too much good for me, since this time I am reading this enormous informative article here at my home. Thanks a lot for massive hard work. soaptoday