XI Bieg Częstochowski

XI Bieg Częstochowski

06.04.2019

W tegorocznym Biegu Częstochowskim wystartowała szóstka Ludków(do rekordu z 14 roku daleko!). Pogoda super, chociaż deszczyk nas straszył. Organizacja jak zawsze perfekcyjna - Zabiegani to jest firma. Gratulacje dla Łukasza za pokonanie bariery 40 minut i wysokie 60 miejsce. Pozostali (Sławek, Zbyszki i Michał) pobiegli nieźle, ale bez rewelacji. Bezczelnie oceniam mój czas poniżej godziny za duży wyczyn. Bez treningów - tylko startując - udało mi się dokonać czegoś fajnego przed moją sześćdziesiątką. Już dawno nie powinienem startować w jakichkolwiek zawodach. Uznałem jednak, że lepiej polec na polu bitwy niż umrzeć we własnym łóżku. Ale już długo nie pociągnę, więc planuję kilka imprez pożegnalnych w tym roku. Dwa terminy już podaję: 

6 lipca, początek 8.30, koniec 14.30 – cel to pokonanie jak największej liczby kilometrów przez uczestników, do maratonu włącznie,

1 września, początek 10.00, koniec 11.00 plus kilkanaście minut – cel to pokonanie przez każdego z zawodników jak najdłuższego dystansu w ciągu 60 minut plus jeszcze trochę.

Obydwie imprezy odbędą się na naszej 1.5 kilometrowej trasie w Żarkach Letnisko.

Pozostałe terminy podam w stosownym czasie. 

Liczę na udział Ludków i naszych przyjaciół w tych imprezach i pomoc w ich organizacji.

To tyle moich osobistych dywagacji z okazji startu w jednym z moich ulubionych biegów.

PS. Wielkie dzięki naszym kibicom – a była ich spora grupa – za doping, który bardzo się przydał. Adrian, oprócz kibicowania był naszym fotoreporterem.

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

Comments

  • No comments found