Prośba Włodka

Zwracam się z prośbą  do wszystkich startujących w 2020 roku Ludków o uzupełnienie do dnia 31.12.2020 swoich startów na kontach  na Maratonach Polskich. Starty, których nie udało się umieścić w kalendarzu Maratonów proszę przesłać na mój adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Przy każdym starcie proszę podać: datę, miejscowość, dystans. Informacje potrzebne są do statystycznego podsumowania roku.

Pożegnanie

W sobotę odszedł na zawsze nasz przyjaciel - Zygmunt Pasek. Zapamiętamy go jako dzielnego wojownika, który walczył do końca na nordikowych ścieżkach i jako dobrego kolegę, na którego pomoc i wsparcie zawsze można było liczyć.

Zygmuncie, będzie nam Ciebie bardzo brakowało!

Zakończenie X JPNW

Adrian, Janek i Włodek wzięli udział w ostatnim etapie, skróconego w tym roku, X Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Zawody odbyły się w Janowie. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Pracowity Michał

Dwa Michały wzięły udział w biegu na 10 km upamiętniającym bitwę pod Mokrą. Jeden z nich (Michał H.) wygrał bieg, ustanawiając swój rekord życiowy. Gratulujemy. Tydzień później zwycięski Michał zajął czwarte miejsce w charytatywnym biegu na 7 km. Relacje i zdjęcia triumfatora.

Relacja Red Bull 400 w Zakopanem

Łukasz z Michałem wystartowali w Zakopanem w nietypowym biegu Red Bull 400. Do przebiegnięcia mieli "tylko" 400 m w poziomie. Przewyższenie na tym dystansie wynosiło 140 m (dla kierowców informacja - nachylenie wynosiło 35%). Relację napisał Michał; część zdjęć jest autorstwa Michała i Łukasza, część pochodzi ze strony redbull.com.

Jurajski Puchar NW 2020 - odsłona I

Janek, Adrian, Włodek, Kamil i Zbyszek wzięli udział w pierwszym etapie skróconego w tym roku Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Relacja i zdjęcia Adriana.

Biegi 60+. Bieg I

W sobotę Asia, Kasia, Jarek i Włodek zainaugurowali cykliczne (do końca pandemii) Biegi 60+. Na klubowej trasie cała czwórka przemaszerowała po 4 okrążenia (6 km). Następny bieg w najbliższy wtorek.

Ludki w czasach pandemii

Łukasz, Michały (dwa), Sławek i Zbyszek po rozluźnieniu rygorów urządzili zawody sportowe. Przestrzegając obowiązujących przepisów sanitarnych przez trzy dni biegali mając nadzieję, że sprowokują tym decydentów do zmiany przepisów dotyczących zawodów sportowych. Wszystko dokładnie opisał i opatrzył zdjęciami Michał H.

Wilczym Tropem

Michał i Sławek wzięli udział w Radomsku w biegu Tropem Wilczym. Michał zwyciężył (gratulacje), napisał relację i przysłał zdjęcia.