Zawody

Oto zawody, w których braliśmy udział.

V Sztafetowy Maraton Miast i Gmin

W sobotę 12 października 2019 r. drużyna Leśnych Ludków wystartuje w sztafecie maratońskiej. Drużyna składa się z pięciu osób, bez względu na płeć. Zawody zostaną przeprowadzone na terenie Parku Księża Góra w Radzionkowie. Bieg rozgrywany będzie na pętli 2,1 km, którą każda z drużyn pokonać musi 20 razy. Każdy uczestnik sztafety pokonuje trasę dwukrotnie po dwie pętle (2x4,2 km.) w kolejności zgodnej do podanej w formularzu zgłoszeniowym. Wpisowe 100 zł od drużyny. Osoby zainteresowane startem w sztafecie prosimy o kontakt ze Sławkiem ( 501-327-817) do 30 września 2019 r. Mile widziane osoby z ośrodków zaprzyjaźnionych z Ludkami.

XI Runda Ossona Cup

W niedzielne popołudnie wraz z Adrianem zmierzyliśmy się z Górą Ossona. Przedostatnia runda Ossona Cup to blokada trasy przez pielgrzymkę krakowską i spory upał. Zawody rozpoczęły się z 15 minutowym opóźnieniem, bo musieliśmy czekać aż grupy pielgrzymkowe opuszczą trasę. Tym razem nie byliśmy nękani przez komarzyce, ale upał trochę doskwierał. Nawadnialiśmy się po każdym okrążeniu i udało się pokonać 17.16 km (4 okrążenia). Największą nagrodą było krótkie spotkanie po marszu z Prezesem Sławkiem i jego małżonką Agnieszką. Szkoda, że Zbyszek P. nie dotarł na zawody. Zdjęcia z zawodów.

Test Coopera

Janek godnie reprezentował LL podczas testu Coopera w Czeladzi. Z kijkami przemaszerował w 12 minut 1740 metrów a w biegu pokonał w tym samym czasie 2170 metrów. W obydwu konkurencjach zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej. Gratulacje !

Kamień Pomorski 2019

Po opuszczeniu stolicy Warmii i Mazur - Olsztyna, wakacyjne drogi zaniosły Włodka do Kamienia Pomorskiego na IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Będąc w gazie, postanowił zmierzyć się z miejscowymi zawodami na dyszkę. Dodatkowo wraz z kibicami brał udział w biciu rekordu Polski, ale w całkiem innej dyscyplinie. Podobnie jak poprzednio - krótka relacja Włodka, a zdjęcia Basi, Gosi i Mirka.

Olsztyn - na Mazurach - 2019

Włodek w swoich wakacyjnych wojażach postanowił odwiedzić ten mniej znany Olsztyn - na Mazurach. Ba, nawet postanowił pobiegać na miejscowych trasach. Wziął udział w zawodach ZaDyszka ZETO Software Biegniemy dla Łukasza. Relacja Włodka, a zdjęcia jego wiernych kibiców.