Zawody

Oto zawody, w których braliśmy udział.

XI Runda Ossona Cup

W niedzielne popołudnie wraz z Adrianem zmierzyliśmy się z Górą Ossona. Przedostatnia runda Ossona Cup to blokada trasy przez pielgrzymkę krakowską i spory upał. Zawody rozpoczęły się z 15 minutowym opóźnieniem, bo musieliśmy czekać aż grupy pielgrzymkowe opuszczą trasę. Tym razem nie byliśmy nękani przez komarzyce, ale upał trochę doskwierał. Nawadnialiśmy się po każdym okrążeniu i udało się pokonać 17.16 km (4 okrążenia). Największą nagrodą było krótkie spotkanie po marszu z Prezesem Sławkiem i jego małżonką Agnieszką. Szkoda, że Zbyszek P. nie dotarł na zawody. Zdjęcia z zawodów.

Test Coopera

Janek godnie reprezentował LL podczas testu Coopera w Czeladzi. Z kijkami przemaszerował w 12 minut 1740 metrów a w biegu pokonał w tym samym czasie 2170 metrów. W obydwu konkurencjach zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej. Gratulacje !

Kamień Pomorski 2019

Po opuszczeniu stolicy Warmii i Mazur - Olsztyna, wakacyjne drogi zaniosły Włodka do Kamienia Pomorskiego na IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Będąc w gazie, postanowił zmierzyć się z miejscowymi zawodami na dyszkę. Dodatkowo wraz z kibicami brał udział w biciu rekordu Polski, ale w całkiem innej dyscyplinie. Podobnie jak poprzednio - krótka relacja Włodka, a zdjęcia Basi, Gosi i Mirka.

Olsztyn - na Mazurach - 2019

Włodek w swoich wakacyjnych wojażach postanowił odwiedzić ten mniej znany Olsztyn - na Mazurach. Ba, nawet postanowił pobiegać na miejscowych trasach. Wziął udział w zawodach ZaDyszka ZETO Software Biegniemy dla Łukasza. Relacja Włodka, a zdjęcia jego wiernych kibiców.

Pozytywny Bieg Przełajowy

W sobotę 20 lipca odbyła się IX edycja Pozytywnego Biegu Przełajowego Kalej 2019. Na linii startu ustawiło się łącznie 136 uczestników (98 bieg na dystansie 10 km. 38 Nordic walking na dystansie 5 km.) Leśne Ludki w tych zawodach reprezentowali Sławek i Zbyszek Stęplowski w biegu, oraz Janek w Nordic walking. Sławek z czasem 49,36 netto zajął 39 miejsce open ( 7 miejsce w kategorii), Zbyszek Stęplowski z czasem 49,38 netto był 40 open (7 miejsce w kategorii), Janek na linii mety zameldował się na 19 miejscu open wśród maszerów (kategorii wiekowych nie klasyfikowano) z czasem 36,48 netto. Większa część trasy przebiegała po leśnych szutrowych ścieżkach z kilometrowym asfaltowym dobiegiem do mety. Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Ponadto po zakończeniu zawodów organizator przygotował posiłek regeneracyjny (kiełbaska z grilla lub żurek do wyboru ), oraz możliwość skorzystania z pomiaru analizy składu ciała. Relacja i zdjęcia Sławka.