Jesienny odpoczynek, a potem...?

Trwający weekend nie rozpieszcza nas pogodą. W związku z tym leniwie przeczekujemy deszczowe dni, by już niedługo atakować ze zdwojoną mocą :)

Jak wspominaliśmy, już w najbliższy poniedziałek Andrzej będzie walczyć w maratonie w Irlandii. Trzymamy kciuki od 10 rano (naszego czasu)!

Zaledwie sześć dni później, 4 listopada, Andrzej ponownie pojawi się na starcie maratonu. Razem z Włodkiem pobiegną w VII Radomskim Maratonie Trzeźwości.

Tego samego dnia kijkarze wystartują na Śląsku lub w Zagłębiu. Ciekawie zapowiadają się zarówno zawody w Dąbrowie Górniczej, jak i kolejna edycja Biegu Dzika w Katowicach.

11 listopada to doskonały dzień na bieganie - wybór biegów jest ogromny. Tradycyjnie postaramy się stawić na starcie (już osiemnastego) Biegu Ulicznego w Bydlinie.

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters
Missing reCAPTCHA keys

People in this conversation

Comments (7)

 • Guest (recruitment portal)

  this blog was really great, never seen a great blog like this before. i think im gonna share this to my friends..recruitment portal

 • Guest (sdsdsd)

  dark magic spellsI see the greatest contents on your blog and I extremely love reading them.

 • Guest (Women Issues)

  It has fully emerged to crown Singapore's southern shores and undoubtedly placed her on the global map of residential landmarks. Women Issues

 • Guest (Project management company)

  Very educating story, saved your site for hopes to read more! Project management company

 • Guest (Hosting in US)

  I see the greatest contents on your blog and I extremely love reading them. Hosting in US

 • Guest (http://www.bewertungsdoc.com/)

 • Guest (ali)

  Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
  realistic fake money