Inne

Zakończenie JPNW 2021

Adrian, Janek i Włodek wzięli udział w zakończenieu IX Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Zawody odbyły się w Poczesnej. Relacja i zdjęcia Adriana.

Ludki w Pabianicach

W sobotę 14 sierpnia Janek i Włodek wzięli udział w II rundzie XI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Zawody obyły się w Pabianicach koło Janowa. Obydwa Ludki stanęły na podium w swoich kategoriach wiekowych. Janek zajął pierwsze miejsce, a Włodek trzecie.

Pożegnanie Jurka

Janek w akcji

W dniach 2-4 lipca Janek Machowski odbył daleką podróż w okolice naszej wschodniej granicy. W jej ramach wystartował w sobotę (03.07) w Horyńcu Zdrój w zawodach NW na dystansie 5 km zajmując drugie miejsce w kategorii M70+. Następnego dnia w Kolbuszowej odbyły się Mistrzostwa Europy i Puchar Polski w NW. Janek na dystansie 5 km w kategorii M70-74 wywalczył 3 miejsce.