Koronawirus

W majówkowy weekend razem z Łukaszem, Sławkiem oraz Michałem K. postanowiliśmy nadrobić biegowe zaległości. Zorganizowaliśmy (całkiem spontanicznie) mały cykl 3 biegów. Oczywiście wszystko odbywało się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!
 
1 maja pokonaliśmy 5 kilometrową trasę doskonale znaną z cyklu Parkrun Las Aniołowski. Jako pierwszy na mecie zameldowałem się z czasem 21’21 (gdyby bieg odbył się pod flagami Parkruna, to ustanowiłbym nowy osobisty rekord trasy). Mimo prowadzenia przez cały dystans, Łukasz dobiega do mety na drugim miejscu z czasem 21’36. Trzeci Sławek uzyskał 25’39 natomiast Michał K 25’55.

2 maja tym samym składem wystartowaliśmy z Olsztyna biegnąc nową ścieżką pieszo-rowerową do stacji ORLEN na Odrzykoniu po czym nawróciliśmy i tym samym odcinkiem wróciliśmy do punktu startowego. Przebiegnięta trasa liczyła 5km a kolejność na mecie prezentuje się następująco:

1. Łukasz 20’13
2. Michał H 21’02
3. Sławek 24’39
4 Michał K 24’54

Dnia 3 maja na zakończenie długiego weekendu wybraliśmy się do Blachowni. Niestety Michał K nie mógł tego dnia wystartować lecz szybko znaleźliśmy chętnego na bieganko. Tego dnia wystartował z nami Zbyszek Paszewski. Pojawiając się równo o 12 w miejscu, gdzie rok w rok odbywa się ognisko organizowane przez Jacka Chudego (serdeczne pozdrowienia Jacku!), zdecydowaliśmy, że z tego miejsca wystartujemy tylko, że… trzeba było wyznaczyć trasę o długości 5km. Przemierzając okoliczny zalesiony teren oraz okrążając Jezioro Blachownia, udało nam się wyznaczyć odcinek o długości 5000m. Teraz mogliśmy spokojnie wystartować, nie martwiąc się, że ktoś z nas pobiegnie inną trasą. Kolejność na mecie prezentuje się następująco:

1. Łukasz z czasem 20’40
2. Michał H z czasem 21’00 (trasa bez atestu, więc nie można zaliczyć tego wyniku jako nowe PB )
3. Sławek z czasem 24’56
4. Zbyszek z czasem 26’00

Każdego dnia warunki atmosferyczne nam sprzyjały tworząc tuż przed startem bardzo dobre okno pogodowe, które znikało tuż po zakończeniu biegu.

Sumując czasy uzyskane podczas wszystkich etapów, uzyskaliśmy:
1. Łukasz 15km czas: 01:02’29
2. Michał H 15km czas: 01:03’23
3. Sławek 15km czas: 01:15’14
4. Michał K 10km czas: 50’49
5. Zbyszek 5km czas: 26’00

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Leśnych Ludków, naszych przyjaciół z zaprzyjaźnionych klubów, czytających tą krótką relację i nie tylko! Bywajcie w zdrowiu i obyśmy jak najszybciej spotkali się na linii startu a potem mety!

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

People in this conversation

Comments (28)

Load Previous Comments
 • Guest (yockjack)

  交友 ****s://datingapp.com.hk/

 • Guest (judi bola)

  Hey what a brilliant post I have come across and believe me I have been searching out for this similar kind of post for past a week and hardly came across this. Thank you very much and will look for more postings from you. Best Pentobarbital solution online

 • Guest (saeedkhatri)

  Hey what a brilliant post I have come across and believe me I have been searching out for this similar kind of post for past a week and hardly came across this. Thank you very much and will look for more postings from you. Where to Buy Demerol Online

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (techmartin)

 • Guest (seo)

  I cannot wait to dig deep and kickoff utilizing resources that I received from you. Your exuberance is refreshing.
  현금바둑이

 • Guest (seo)

  Superior post, keep up with this exceptional work. It's nice to know that this topic is being also covered on this web site so cheers for taking the time to discuss this! Thanks again and again!
  먹튀검증