Broniszew i Będzin

Bieg i NW o Puchar Wójta Gminy Mykanów -10.11.19

Po raz trzeci Ludki wystartowały w zawodach o Puchar Wójta Gminy Mykanów. Sześciokilometrowy dystans pokonywali biegacze i maszerzy. Wśród naszych biegaczy najszybszy okazał się Michał, który zajął 18 miejsce. Niewiele później na metę przybiegł Prezes Sławek, nieco dalsze miejsca zajęli Zbyszek P. i Włodek (5 w kategorii Senior). Wśród zawodników NW Janek wywalczył drugie miejsce(!!!) w kategorii Senior a Adrian był dokładnie w połowie stawki. Zbyszek wylosował wagę, która na pewno zmobilizuje go do solidniejszych treningów.

Będziński Bieg Niepodległości – 11.11.19

Będziński Bieg Niepodległości staje się ulubionym dla kilku Ludków. Zawsze startujemy we wszystkich konkurencjach. W biegu głównym na dystansie 11 km wystartował Andrzej, który zajął 16 miejsce w kategorii wiekowej. W biegu na dystansie 6.2 km Zbyszek P. i Włodek zajęli czwarte i piąte miejsca w kategorii wiekowej. Zbyszkowi bardzo niewiele zabrakło do podium! Adrian maszerował z kijkami na tej samej trasie i był 10 w swojej kategorii. Nowa przyjaciółka Ludków Agnieszka po pokonaniu w pierwszym starcie w życiu 11 km wylosowała super zegarek. Czekamy na dalsze starty.