Bieg „Z Siódemką na Siódemkę”

W niedzielę 19 maja na częstochowskim Rakowie odbyły się tradycyjne już zawody biegowe organizowane przez SP 7, czyli Bieg „Z Siódemką na Siódemkę”. W tym roku dzielnicowe bieganie odbyło się już po raz piąty w historii, organizatorzy jak zwykle nie zawiedli, formuła imprezy pozostała w zasadzie niezmienna od pierwszej edycji. Bieg główny poprzedzały zawody na dystansie 1 km, tzw. Bieg z Mistrzem. Tym razem w roli gości specjalnych wystąpili piłkarze I drużyny ekstraklasowego już Rakowa, którzy pokonali dystans 1 kilometra. Tymczasem silna ekipa Leśnych Ludków przygotowywała się do występu w głównym „daniu” tego dnia, czyli biegu na 7 kilometrów. Sławek, Andrzej, Marek, Michał, Ania, Jarek Gałązka i ja stanęliśmy na linii startu z myślą o dobrym wyniku i dobrej zabawie. W tym roku metę pokonałem jako siódmy z zawodników z czasem 27’08; tuż za mną uplasował się Jarek z czasem 29’02 (16. lokata). Tata przybiegł w czasie 31’23, co pozwoliło mu zająć 33. miejsce. Pozostałe wyniki LL również napawały optymizmem:    Marek 32’56 i 49 miejsce, tuż za nim Andrzej 33’06 i 54. lokata, oraz Ania w treningowym starcie 37’48 (83.miejsce). Michał zmagał się tego dnia z efektami nieprzespanej nocy, dzielnie walcząc z dystansem i pokonując linię mety z czasem 38’08 (86. lokata).

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters
Missing reCAPTCHA keys

People in this conversation

Comments (6)

 • Guest (khan)

  Wow, What a Excellent post. I really found this to much informatics. It is what i was searching for.I would like to suggest you that please keep sharing such type of info.Thanks
  $1000 loan no credit check from UnitedFinances.com

 • Guest (Hassan)

  I’ve read some good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to create such a great informative website.
  nursing.hu

 • Guest (Shan)

  I really loved reading your blog. It was very well authored and easy to undertand. Unlike additional blogs I have read which are really not tht good.
  myshapeit.it

 • Guest (Hassan)

  Excellent post. I was always checking this blog, and I’m impressed! Extremely useful info specially the last part, I care for such information a lot. I was exploring this particular info for a long time.
  https://www.cpme.eu/health_priorities_portuguese_presidency/

 • Guest (Hassan)

  I know this is one of the most meaningful information for me. And I'm animated reading your article. But should remark on some general things, the website style is perfect; the articles are great. Thanks for the ton of tangible and attainable help.
  [url="https://spoonuniversity.com/lifestyle/what-ne

 • Guest (DJ)

  y, I found your blog with the help of Google. Believe me; I found it one of the most informative blog.https://makeitfab.blogspot.com/2008/12/titta-vad-jag-hittade-nr-jag-stdade.html