Bełchatowska Piętnastka - 2017

Leśne Ludki po raz dziewiąty wystartowały w Bełchatowskiej Piętnastce. W tym roku obsadziliśmy wszystkie(czyli dwa) dystanse. Andrzej przebiegł 15 km a Włodek pokonał 5 km. Andrzej zajął 339 miejsce na 1018 biegaczy, którzy dobiegli do mety(czyli niemal dokładnie w 1/3 stawki). Jest to bardzo dobry wynik. Włodek dotarł do mety na 58 miejscu na 137 startujących i niespodziewanie zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej. Pogoda dopisała, chociaż było chłodno i wietrznie. Po biegu był jak zwykle poczęstunek u Reni, która wraz z Gosią również nam  kibicowała i robiła fotki. Solidnie nakarmieni i zadowoleni z sukcesu Kamila Stocha w Wiśle udaliśmy się w strugach deszczu do domu. Za rok wrócimy tutaj po raz dziesiąty.