Ludki w Grabówce Cykarzewskiej

Bieg charytatywny „Od juniora do seniora” we wsi Grabówka Cykarzewska zgromadził na starcie liczną ekipę Ludków. Celem biegu było zebranie pieniążków na leczenie małej Zuzi. W biegu na 7 km Łukasz Bielecki zajął
świetne 2 miejsce w kategorii open, przegrywając tylko z Piotrem Magierą. Zbyszek Stęplowski był siódmy w open, a drugi w kategorii wiekowej. Sławek, Zbyszek P. i Włodek zajęli dalsze miejsca. W marszu nordic walking na dystansie 3 km Janek Machowski otarł się o podium, zajmując 4 miejsce w kategorii open, a drugie w kategorii wiekowej. Adrian i Zygmunt uplasowali się na wysokich lokatach w drugiej dziesiątce stawki zawodników. Zygmunt Pasek został uhonorowany pucharem dla seniora zawodów. Organizacja zawodów była niezbyt dobra – opóźnienie startu o prawie pół godziny, długie oczekiwanie na dekorację zwycięzców. Ale najważniejsza i tak była Zuzia i pomoc dla niej.

PS. Piszący te słowa był najsłabszym Ludkiem, ale nie był najgorszy w całych zawodach. Zanosiło się na to przez niemal 2 kilometry biegu na 7 km, potem udało się wyprzedzić kilkunastu biegaczy i zająć przyzwoite miejsce. Wniosek jest jeden: trzeba jak najszybciej zakończyć karierę sportową.

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters
Missing reCAPTCHA keys

Comments

  • No comments found