Walne Zebranie Sprawozdawcze Leśnych Ludków

W sobotę 18 stycznia 2020 roku w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska odbyło się  Walne Zebranie sprawozdawcze naszego klubu. Celem zebrania było podsumowanie działalności Leśnych Ludków w minionym sezonie oraz zarysowanie planów na rozpoczynający się nowy sezon. W toku żywiołowej dyskusji narodziły się pomysły dotyczące organizacji zawodów biegowych pod egidą LL. Czas pokaże, czy plan na sezon uda się zrealizować w 100 procentach, niemniej jednak 2020 rok z pewnością będzie obfitował w wiele sportowych emocji z udziałem naszych zawodników.
Spotkanie stało się również okazją do uczczenia jubileuszu 100 i 200 startów w barwach Leśnych Ludków. Uhonorowani zostali: Jan Machowski (100 startów), Adrian Błaszczyk (200 startów), Sławomir Bielecki (200 startów) i Łukasz Bielecki (100 startów). Sportowym „Jubilatom” gratulujemy wytrwałości i sukcesów, ale przede wszystkim pokonania kolejnych kilometrów na wielu polskich i zagranicznych trasach.
Po oficjalnej części spotkania klubowicze mogli nacieszyć się swoją obecnością w biesiadnej atmosferze.
W imieniu Zarządu pragniemy podziękować Towarzystwu Przyjaciół Żarek Letnisko za gościnność, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania. Zdjęcia ze spotkania przysłał Adrian.

 

Leave your comments

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

Comments

  • No comments found