Bieg o Paterę Dziennika Zachodniego w Czeladzi

Janek i Włodek wraz z zaprzyjaźnioną Anią walczyli w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych i Nordic Walking o Paterę Dziennika Zachodniego w Czeladzi. Janek biegał na dystansie 3 km i chwilę potem ruszył na tą samą trasę z kijkami. Tym razem towarzyszyli mu Ania i Włodek. Cała trójka spisała się świetnie zajmując drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych! Kilka zdjęć.

Harpagańska Dycha w Sosnowcu

W Harpagańskiej Dysze w Sosnowcu Leśne Ludki reprezentowali: w biegu na 10 km Włodek i Zbyszek, a w nordicu na 6 km Adrian i Janek. Janek zajął drugie miejsce w swojej kategorii. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

IX Jurajski Puchar Nordic Walking

IX JPNW rozpoczęty. Pierwsze zawody odbyły się w Olsztynie. Leśne Ludki reprezentowali Adrian i Janek. Relacja i zdjęcia Adriana.

Adrian zdobywa Górę Ossona

W niedzielę Adrian wystartował w cyklicznych zawodach Ossona Cup w Częstochowie. Przemaszerował z kijami trasę półmaratonu. Nauczony wcześniejszymi doświadczeniami przysłał relację i zdjęcia tuż po przekroczeniu linii mety.

III Jurajski Bieg Kobiet

Dzisiaj cztery Leśne Ludki: Asia, Kasia, Włodek i Jarek wzięli udział w Dniu Kobiet, a dokładniej w III Jurajskim Biegu Kobiet. Panowie nie musieli się przebierać za panie, bo organizatorzy dopuścili mężczyzn do zawodów. Cała czwórka pokonała z kijkami 10 kilometrów niełatwej, bo mocno pagórkowatej trasy wokół góry Biakło. Czekamy na relację Kasi.

Leśne Ludki w Kłobucku i w Lublińcu

Adrian, Włodek i Zbyszek wystartowali w niedzielę w zawodach w Kłobucku. Bieg nie był długi, bo tylko 1963 metry. Nasi zawodnicy nie zdążyli się porządnie rozpędzić, a już byli na mecie.

Również w niedzielę Janek wystartował w zawodach nordikowych w Lublińcu. Cieszymy się, że po dłuższej przerwie Janek znów bryluje na nordikowych trasach. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Bieg charytatywny w Jaroszowie

W niedzielę Leśne Ludki, wspierając charytatywną imrezę na rzecz chorych dzieci, wystartowały w Jaroszowie. Andrzej i Jarek (I) biegali, Asia, Adrian i Jarek (II) nordikowali. Obszerną relację (trochę wymuszoną szantażem) napisał Adrian.

Bieg na orientację w Jaworznie

Wczoraj Asia i Jarek wzięli udział w Grze miejskiej w Jaworznie. Sportowa Gra miejska to cykl zawodów organizowanych przez stowarzyszenie Silesia Adventure Sport. Relację napisała Asia.

 

Gra miejska w Jaworznie

Wczoraj Asia i Jarek wzięli udział w Grze miejskiej w Jaworznie. Sportowa Gra miejska to cykl zawodów organizowanych przez stowarzyszenie Silesia Adventure Sport. Relację napisała Asia.

Leśne Ludki znowu z WOŚP

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w biegu Policz się z cukrzycą. W Częstochowie wystarowali Adrian, Janek i Włodek. Relację napisał Włodek, zdjęcia zrobiła Agnieszka.

Bieg Mikołajkowy w Katowicach

Adrian, Janek i Zbyszek wystatowali w niedzielę w Biegu Mikołajkowym w Katowicach. Adrian z Jankiem nordikowali, Zbyszek biegał. Wszyscy pokonali dystans 5 km w bardzo dobrych czasach. Zbyszek, wschodząca gwiazda Leśnych Ludków, po raz kolejny pobił swoją życiówkę. Gratulacje! Relacja i zdjęcia Adriana.

Leśne Ludki mikołajkowo