Bardzo pracowity weekend Leśnych Ludków

Leśne Ludki nie próżnują. W ostatni weekend LL wzięły udział w: Parkrunie, City Crossie, Jurajskim Pucharze Nordic Walking, Ossona Cup i Biegu Godzinnym. O wszystkim przeczytacie w relacji Włodka i obejrzycie na zdjęciach Adriana.

Bieg Rodzinny w Częstochowie - 2019

Leśne Ludki wzięły udział w VI Biegu Rodzinnym w Częstochowie. Relację napisał Włodek, zdjęcia przysłał Adrian.

XVI odsłona Parkrun Częstochowa

W sobotę 21 września Leśne Ludki wystartowały w 16 odsłonie Parkrun Częstochowa. Na starcie zjawiło się 41 zawodników. Włodzimierz Rajczyk ukończył bieg z czasem 28:56 (32 miejsce OPEN, 2 w kategorii) Sławomir Bielecki ustanowił nowy rekord życiowy trasy 22:22. (5 miejsce OPEN, 2 w kategorii), Michał Hajduk ustanowił nowy rekord życiowy trasy 22:56 (7 miejsce OPEN, 1 w kategorii). Zaprzyjaźniony Michał Kozieł ustanowił nowy rekord życiowy trasy 24:50 (21 miejsce OPEN, 2 w kategorii). Zapraszamy do startów w każdą sobotę o godzinie 9:00.

Urodziny Włodka

W niedzielę Leśne Ludki wraz z przyjaciółmi świętowały jubileusz Włodka. Impreza sportowo-towarzyska była bardzo udana. Asia napisała relację, a Agnieszka wraz z Adrianem wszystko (no prawie wszystko) uwiecznili na taśmie fotograficznej. Włodek, jeszcze raz od wszystkich Leśnych Ludków - 108 lat w zdrowiu i wśród przyjaciól. Tutaj znajdują się wyniki biegu.

Przełajowa Ósemka w Blachowni - 2019

Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w Przełajowej Ósemce w Blachowni. Łukasz, Michał, Sławek i Zbyszek biegali, Adrian i Włodek maszerowali. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Zapracowane Leśne Ludki

W miniony weekend Leśne Ludki nie próżnowały. W sobotę Adrian, Jarek (ten młodszy), Janek i Włodek wzięli udział w Biegu z Kopyta w Gniazdowie. Jarek przebiegł 10 km, pozostała trójka przemaszerowała 6 km. W niedzielę Adrian, Jarek (ten starszy) i Włodek uczestniczyli w IV Zalewie Biegaczy w Poraju. Dzielnie ich dopingowali i pomagali jak mogli: Asia, Janek i Zbyszek. LL maszerowały z kijkami 12,5 km. Zdjęcia z Gniazdowa i Poraja przysłał Adrian, relacja z soboty jest autorstwa Włodka, a z niedzieli Jarka.

X Parkrun w Częstochowie

Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w Parkrunie w Częstochowie. Tym razem na starcie zameldowali się: Sławek, Włodek, Michał i Jarek Gałązka. Relacja Sławka, zdjęcia Sławka i Michała.

Olsztyn - na Mazurach 2019

ZaDyszka ZETO Software Biegniemy dla Łukasza

Olsztyn 28.07.2019

Włodek w swoich wakacyjnych wojażach postanowił odwiedzić ten mniej znany Olsztyn, ba  postanowił nawet pobiegać na miejscowych trasach. Relacja Włodka a zdjęcia jego wiernych kibiców.

 

VI Parkrun w Częstochowie

13. lipca Leśne Ludki wystartowały w szóstej odsłonie biegu Parkrun Las Aniołowski. Na starcie ustawiło się 24 zawodników. Łukasz dobiegł do mety na 3 miejscu (2 w kategorii), Sławek na 7 miejscu (1 w kategorii), Michał na 9 miejscu (2 w kategorii) oraz Włodek na 20 miejscu (1 w kategorii). Łukasz oraz Włodek poprawili swoje czasy na tej trasie. Na sześć odsłon biegu, Michał oraz Sławek mają po 5 startów, natomiast Łukasz i Włodek po 2 starty. Zapraszamy wszystkie Leśne Ludki do startów w każdą sobotę o godzinie 9.00. Zdjęcia Michała.

Jubileuszowy Bieg Leśnych Ludków

Oj działo się, działo. Kto nie był, niech żałuje. Leśne Ludki i ich przyjaciele w sobotę przebiegli i przemaszerowali prawie 1000km. Wszystko w relacji Asi, zdjęciach Agnieszki i Damiana Jagielskiego (link) z NGB Kłobuck. Tutaj znajdują się wyniki sobotniego biegu.

IV Parkrun w Lesie Aniołowskim

Leśne Ludki po raz kolejny wystartowały w Parkrunie w Lasku Aniołowskim. Relacja Włodka, zdjęcia Michała.