Leśne Ludki znowu z WOŚP

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w biegu Policz się z cukrzycą. W Częstochowie wystarowali Adrian, Janek i Włodek. Relację napisał Włodek.

Bieg Mikołajkowy w Katowicach

Adrian, Janek i Zbyszek wystatowali w niedzielę w Biegu Mikołajkowym w Katowicach. Adrian z Jankiem nordikowali, Zbyszek biegał. Wszyscy pokonali dystans 5 km w bardzo dobrych czasach. Zbyszek, wschodząca gwiazda Leśnych Ludków, po raz kolejny pobił swoją życiówkę. Gratulacje! Relacja i zdjęcia Adriana.

Leśne Ludki mikołajkowo

Półmaraton Jurajski w Złotym Potoku

Asia i Jarek wystartowali dzisiaj w Maratonie Jurajskim. Do wyboru były cztery dystanse. Leśne Ludki wybrały półmaraton NW. Oboje zajęli trzecie miejsca. Asia w kategorii kobiet, Jarek w open. Tutaj krótka relacja Jarka.

Jest dobrze. Po uaktualnieniu wyników w półmaratonie NW Jarek zajął drugie miejsce.

Aśka na mecie Półmaratonu

"Biegam, bo lubię lasy" w Smoleniu

W niedzielę Asia, Adrian, Janek, Jarek i Zbyszek wystartowali w kończących cykl "Biegam, bo lubię lasy" zawodach w Smoleniu. Na bardzo wymagającej trasie o długości 6,7 km Zbyszek biegał, a reszta maszerowała z kijami. Asia i Jarek zajęli trzecie miejsca w open w NW. Zbyszek poprawił swoją życiówkę. Janek w generalce był czwarty, Adrian siódmy. Ogólnie LL wypadły bardzo dobrze. Zdjęcia w Smoleniu zrobił Adrian.

 

Leśne Ludki z Ulą Gutowską w Smoleniu

Bieg Barbórkowy w Czeladzi

Janek wystartował w sobotę w Biegu Barbórkowym w Czeladzi. Trasę 3 km przemaszerował z kijami w dobrym czasie zajmując 8 miejsce w generalce i 3 miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy.

Blachownia - zakończenie sezonu 2018

W niedzielę 25 listopada jak co roku Leśne Ludki stawiły się na Niedzielnych Biegach Przełajowych w Blachowni organizowanych przez Jacka Chudego. Adrian, Sławek, Łukasz i Michał biegli, Janek szedł z kijami, Kamil robił zdjęcia. Jak zwykle impreza super zorganizowana,fajne duże ognisko i super jedzenie, do tego pogoda idealna do biegania (8 stopni, słoneczko). Niestety po raz pierwszy od niepamiętnych czasów w Blachowni zabrakło naszego nieocenionego byłego prezesa  Włodka, który w tym czasie wybrał trochę dłuższy wyjazd do Tajlandii. W biegu Łukasz zajął drugie miejsce, w NW Janek był pierwszy.

Mykanów nocą

Adrian, Janek i Zbyszek wystartowali w egipskich ciemnościach w Mykanowie. Zbyszek biegał, Adrian i Janek maszerowali. Relacja i zdjęcia autorstwa Adriana

Bieg i NW w Nowym Broniszewie

W niedzielę Leśne Ludki zawitały w Nowym Broniszewie, gdzie odbyły się zawody o Puchar Gminy Mykanów. Szczegóły w relacji Jarka, któą ozdobiła zdjęciami Asia.

Już po weekendzie

W sobotę Kasia, Adrian, Andrzej, Janek, Jarek, Włodek i Zbyszek wystartowali w V Biegu Papieskim w Poczesnej. Andrzej przebiegł 12 km, Włodek ze Zbyszkiem 6 km, a w NW Kasia, Adrian, Janek i Jarek przemaszerowali 6 km. Kibicowali im Agnieszka, Asia i Kamil. Zdjęcia robiły panie na A, relację napisał biegający pan na W. 

12 nocne KKInO w Częstochowie

Asia z Jarkiem wzięli udział w 12 KKInO. Tym razem biegali po ciemku po Częstochowie. W powodów zdrowotnych części ekipy wybrali Short Sprint. Start zakończył się sukcesem czyli zwyciestwem. Relacja Asi, zdjęcia Agnieszki.

Admin stawia piwo pierwszej osobie, która bez pomocy wujka gugla rozszyfruje skrót KKInO (proszę nie oszukiwać!). Na odpowiedzi czekamy na naszej stronie na fb.

Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w NW

W niedzielę pięć Leśnych Ludków wystartowało w Mistrzostwach Powiatu Częstochowskiego w NW w Janowie. Adrian, Janek, Jarek, Włodek i Zygmunt mieli do pokonania szęść pętli, każda o długości około 800m. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety i stanęli na podium. Szczegóły w relacji Włodka i na zdjęciach Adriana.

Na zdjęciu, obok LL, prezes Podkowy Rafał i capo di tutti capi Grzegorz