Leśne Ludki z WOŚP

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Leśne Ludki wzięły udział w dwóch biegach. W Jastrzębiu wystartowali: Włodek i Zbyszek w biegu, Asia, Adrian i Jarek w NW. Wiernie kibicował nam Janek. W Częstochowie biegali: Janek z Włodkiem. Kibicowali: Agnieszka, Adrian i Zbyszek. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Zaproszenie na zebranie LL

 

Link do porządku zebrania.

Charytatywny Bieg Karnawałowy

W niedzielę Asia, Adrian, Jarek, Włodek i Zbyszek wystartowali w Charytatywnym Biegu Karnawałowym. Asia, Adrian i Jarek maszerowali przez 10 km, Włodek i Zbyszek biegali przez 5 km. Relacja Adriana, zdjęcia Włodka i Adriana.

Wieczorem Adrian wziął udział w gali organizowanej przez Miasto Sportu z okazji zakończenia roku. Odebrał od organizatorów zasłużone odznaczenie za wyniki w 2019 roku. Gratulujemy.

Leśne Ludki mikołajkowo

Leśne Ludki nie zwalniają tempa. Michał z Włodkiem zaliczyli w dwa dni trzy starty. Dzielnie ich wspierali Łukasz ze Sławkiem. Michał wszystko opisał w relacji oraz przysłał zdjęcia z zawodów.

Andrzejkowe bieganie

W andrzejkową sobotę Janek i Włodek wzięli udział w Biegu Mikołajkowym w Czeladzi. Janek zajął trzecie miejsce w swojej kategorii w marszu NW na dystansie 2.8 km. Włodek przebiegł dystans 4.8 km w niezłym czasie, lecz nie wystarczyło to do załapania się na podium. Tutaj są zdjęcia z zawodów.

VI Pajęczański Bieg Niepodległości

Łukasz, Michał i Sławek wystartowali 11 listopada w VI Pajęczańskim Biegu Niepodległości. Trasę pięciokilometrową pokonali w znakomitych czasach. Wszystko w relacji i zdjęciach Łukasza.

Rekord Leśnych Ludków

W miniony weekend Leśne Ludki pobiły swój rekord w liczbie miejsc w kórych członkowie klubu wystartowali. Rekordzistą okazał się Michał, który w trzy dni zaliczył cztery starty. Wszystko opisał w relacji, którą zilustrował zdjęciami.

Puchar Nadleśniczego - 2019

Leśne Ludki kolejny raz wzięły udział w memoriale im. Nadleśniczego Mariana Grzanki w Janowie. Tym razem na starcie stanęło tylko dwóch Ludków. Na podium obecnych było 100% startujących naszych kolegów. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana i Włodka.

Maraton Miast i Gmin w Radzionkowie - 2019

Po raz drugi ekipa Leśnych Ludków wzięła udział w Maratonie Miast i Gmin w Radzionkowie. Trasę maratonu, podzieloną na pięć równych odcinków, pokonali: Łukasz, Marek, Michał H. Michał K. i Sławek. LL poprawiły swój wynik z zeszłego roku o prawie 10 minut. Relację i zdjęcia przysłał Łukasz.

Włodek w Warszawie

Włodek, z grupą swoich przyjaciół, odwiedził Warszawę. Wziął udział w trzech biegach ulicznych, a następnie kibicował polskiej drużynie piłkarskiej w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Relacja i zdjęcia są jego autorstwa.