VI Parkrun w Częstochowie

13. lipca Leśne Ludki wystartowały w szóstej odsłonie biegu Parkrun Las Aniołowski. Na starcie ustawiło się 24 zawodników. Łukasz dobiegł do mety na 3 miejscu (2 w kategorii), Sławek na 7 miejscu (1 w kategorii), Michał na 9 miejscu (2 w kategorii) oraz Włodek na 20 miejscu (1 w kategorii). Łukasz oraz Włodek poprawili swoje czasy na tej trasie. Na sześć odsłon biegu, Michał oraz Sławek mają po 5 startów, natomiast Łukasz i Włodek po 2 starty. Zapraszamy wszystkie Leśne Ludki do startów w każdą sobotę o godzinie 9.00. Zdjęcia Michała.

Jubileuszowy Bieg Leśnych Ludków

Oj działo się, działo. Kto nie był, niech żałuje. Leśne Ludki i ich przyjaciele w sobotę przebiegli i przemaszerowali prawie 1000km. Wszystko w relacji Asi, zdjęciach Agnieszki i Damiana Jagielskiego (link) z NGB Kłobuck. Tutaj znajdują się wyniki sobotniego biegu.

IV Parkrun w Lesie Aniołowskim

Leśne Ludki po raz kolejny wystartowały w Parkrunie w Lasku Aniołowskim. Relacja Włodka, zdjęcia Michała.

Pracowity środek czerwca

Leśne Ludki nie próżnują. W sobotę Adrian, Janek i Włodek wzięli udział w V rundzie JPNW, w niedzielę Janek pojechał do Tarnowskich Gór i wystartował w I Pucharze Górnego Śląska, zaś Adrian, Włodek i Zbyszek zdobyli (w sumie) 14 razy Górę Ossona w Częstochowie. Relacje z tych zawodów przygotował Włodek, zdjęcia Adrian.

Leśne Ludki w Radomsku

Trzy Leśne Ludki: Łukasz, Michał i Sławek oraz towarzysząca im Kinga wystartowali w Memoriale Mariana Szymańskiego w Radomsku. Przygotowane przez organizatorów dystanse: 5km, 10 km i półmaraton zostały przez LL zaliczone. Szczegóły w relacji i fotorelacji Łukasza.

Bieg „Z Siódemką na Siódemkę" 2019

Silna ekipa Leśnych Ludków wystarowała w Częstochowie w Biegu „Z Siódemką na Siódemkę”. Ania, Andrzej, Jarek Gałązka, Łukasz, Marek, Michał i Sławek mieli do pokonania trasę o długości 7 km. Wszyscy osiągęli bardzo dobre czasy, a najbliżej podium (7 miejsce) znalazł się Łukasz. Relację i zdjęcia przygotował Łukasz.

Rekordowy Włodek

Włodek nie odpuszcza. W klasyfikacji wszechczasów w liczbie startów znajduje się obecnie na 48. miejscu w Polsce. W miniony weekend zaliczył kolejne dwa starty. W sobotę, w Iwanowicach Dużych, razem z Jankiem i Adrianem wystartowali w kolejnej rundzie JPNW. Tym razem wszystkie LL znalazły się na podium (Janek na miejscu najwyższym). W niedzielę Włodek i Jarek Gałązka wzięli udział w XL Biegu Pięciu Stawów w Myszkowie. Relacje z obu imprez napisał Włodek. Zdjęcia z Iwanowic przysłał Adrian, z Myszkowa Włodek.

 

Mistrzostwa Częstochowy w NW 2019

W Częstochowie odbyły się kolejne Mistrzostwa Częstochowy w NW. Leśne Ludki reprezentowali Adrian z Jankiem. Panowie uzyskali bardzo dobre wyniki, o których w swojej relacji pisze Adrian, który przysłał również zdjęcia.

Pracowita sobota i niedziela Leśnych Ludków

W miniony weekend Leśne Ludki wystartowały w Biegu Świętego Urbana w Strzebiniu oraz w marszobiegu w Olsztynie. Relację z obu imprez napisał Włodek, zdjęcia przysłał Adrian.

Bieg o Paterę Dziennika Zachodniego w Czeladzi

Janek i Włodek wraz z zaprzyjaźnioną Anią walczyli w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych i Nordic Walking o Paterę Dziennika Zachodniego w Czeladzi. Janek biegał na dystansie 3 km i chwilę potem ruszył na tą samą trasę z kijkami. Tym razem towarzyszyli mu Ania i Włodek. Cała trójka spisała się świetnie zajmując drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych! Kilka zdjęć.