Andrzejkowe bieganie

W andrzejkową sobotę Janek i Włodek wzięli udział w Biegu Mikołajkowym w Czeladzi. Janek zajął trzecie miejsce w swojej kategorii w marszu NW na dystansie 2.8 km. Włodek przebiegł dystans 4.8 km w niezłym czasie, lecz nie wystarczyło to do załapania się na podium. Tutaj są zdjęcia z zawodów.

VI Pajęczański Bieg Niepodległości

Łukasz, Michał i Sławek wystartowali 11 listopada w VI Pajęczańskim Biegu Niepodległości. Trasę pięciokilometrową pokonali w znakomitych czasach. Wszystko w relacji i zdjęciach Łukasza.

Rekord Leśnych Ludków

W miniony weekend Leśne Ludki pobiły swój rekord w liczbie miejsc w kórych członkowie klubu wystartowali. Rekordzistą okazał się Michał, który w trzy dni zaliczył cztery starty. Wszystko opisał w relacji, którą zilustrował zdjęciami.

Puchar Nadleśniczego - 2019

Leśne Ludki kolejny raz wzięły udział w memoriale im. Nadleśniczego Mariana Grzanki w Janowie. Tym razem na starcie stanęło tylko dwóch Ludków. Na podium obecnych było 100% startujących naszych kolegów. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana i Włodka.

Maraton Miast i Gmin w Radzionkowie - 2019

Po raz drugi ekipa Leśnych Ludków wzięła udział w Maratonie Miast i Gmin w Radzionkowie. Trasę maratonu, podzieloną na pięć równych odcinków, pokonali: Łukasz, Marek, Michał H. Michał K. i Sławek. LL poprawiły swój wynik z zeszłego roku o prawie 10 minut. Relację i zdjęcia przysłał Łukasz.

Włodek w Warszawie

Włodek, z grupą swoich przyjaciół, odwiedził Warszawę. Wziął udział w trzech biegach ulicznych, a następnie kibicował polskiej drużynie piłkarskiej w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Relacja i zdjęcia są jego autorstwa.

Bardzo pracowity weekend Leśnych Ludków

Leśne Ludki nie próżnują. W ostatni weekend LL wzięły udział w: Parkrunie, City Crossie, Jurajskim Pucharze Nordic Walking, Ossona Cup i Biegu Godzinnym. O wszystkim przeczytacie w relacji Włodka i obejrzycie na zdjęciach Adriana.

Bieg Rodzinny w Częstochowie - 2019

Leśne Ludki wzięły udział w VI Biegu Rodzinnym w Częstochowie. Relację napisał Włodek, zdjęcia przysłał Adrian.

XVI odsłona Parkrun Częstochowa

W sobotę 21 września Leśne Ludki wystartowały w 16 odsłonie Parkrun Częstochowa. Na starcie zjawiło się 41 zawodników. Włodzimierz Rajczyk ukończył bieg z czasem 28:56 (32 miejsce OPEN, 2 w kategorii) Sławomir Bielecki ustanowił nowy rekord życiowy trasy 22:22. (5 miejsce OPEN, 2 w kategorii), Michał Hajduk ustanowił nowy rekord życiowy trasy 22:56 (7 miejsce OPEN, 1 w kategorii). Zaprzyjaźniony Michał Kozieł ustanowił nowy rekord życiowy trasy 24:50 (21 miejsce OPEN, 2 w kategorii). Zapraszamy do startów w każdą sobotę o godzinie 9:00.

Urodziny Włodka

W niedzielę Leśne Ludki wraz z przyjaciółmi świętowały jubileusz Włodka. Impreza sportowo-towarzyska była bardzo udana. Asia napisała relację, a Agnieszka wraz z Adrianem wszystko (no prawie wszystko) uwiecznili na taśmie fotograficznej. Włodek, jeszcze raz od wszystkich Leśnych Ludków - 108 lat w zdrowiu i wśród przyjaciól. Tutaj znajdują się wyniki biegu.

Przełajowa Ósemka w Blachowni - 2019

Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w Przełajowej Ósemce w Blachowni. Łukasz, Michał, Sławek i Zbyszek biegali, Adrian i Włodek maszerowali. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.