Bieg Walentynkowy w Dąbrowie Górniczek

Cztery Leśne Ludki wystartowały w VII Biegu Walentynkowym w Dąbrowie Górniczej. Andrzej, Włodek i Zbyszek biegali, a Adrian nordikował. Podium nie było, ale wrażeń dużo. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

 

Ludki grają z WOŚP

W ramach WOŚP ludki wzięły udział w biegu "Policz się z cukrzycą". W Częstochowie wystartowali: Adrian, Janek, Włodek i Zbyszek. Relacja Włodka, zdjęcia Agnieszki.

Bieg Zimowy w Kłobucku - 2018

Leśne Ludki rozpoczęły nowy rok startów Biegiem Zimowym w Kłobucku. Janek, Włodek i Zbyszek przebiegli 6,2 km, a Adrian ich fotografował. Potem wszyscy wzięli udział w poczęstunku, a imprezę zakończyli w domu Uli i Darka Gutowskich. Relacja (z biegu) Włodka, zdjęcia Adriana.

Strzelce Opolskie 2017

Andrzej z Markiem wystartowali w Strzelcach Opolskich w biegu na 15 km. Relację napisał i zdjęcia przysłał Andrzej.

Ludki w Czeladzi

Z okazji święta górników Janek i Włodek zawędrowali do Czeladzi. Uświetnili swoją obecnością bieg z okazji Barbórki 2017. Relacja i zdjęcia Włodka.

Leśne Ludki w Blachowni

Aż siedem Leśnych Ludków: Adrian, Andrzej, Janek, Łukasz, Sławek, Włodek, Zygmunt wzięło udział w zakończeniu sezonu biegowego w Blachowni. Jacek Chudy zorganizował (jak co roku) spotkanie zaprzyjaźnionych klubów. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Ludki w Bełchatowie

Andrzej z Włodkiem wzięli udział w niedzielę w Bełchatowskiej Piętnastce. Andrzej wystartował w biegu głównym na 15 km uzyskując bardzo dobry czas 1.10.49, a Włodek w biegu na 5 km uzyskał czas 26.49. Relacja i zdjęcia Włodka.

Ludki świętują niepodległość

Pięć Leśnych Ludków świętowało odzyskanie przez Polskę niepodległości. Kasia wzięła udział w IV Górskim Biegu Niepodległości w Skawinie, Janek w I Zawierciańskim Biegu Niepodległości i zajął w nim drugie miejsce w swojej kategorii (a siódme w open), a Adrian, Andrzej i Włodek wystartowali w I Będzińskim Biegu Niepodległości. Adrian w NW na 7 km, Andrzej w biegu na 11 km, a Włodek w biegu na 7 km. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

"Leśna Szarańcza" Andrzeja

U Andrzeja nie ma okresu roztrenowania. Startuje nieprzerwanie. Tym razem udał się do do Tychów i wziął udział w biegu "Leśna Szarańcza". Zajął czwarte miejsce w kategorii ocierając się o pudło. Wrażenia z biegu opisał w relacjiZdjęcia są w galerii.

Niezwykła uroczystość u Leśnych Ludków

Wczoraj Leśne Ludki obchodziły niecodzienną uroczystość. Dwoje członków klubu postanowiło połączyć się węzłem silniejszym niż tylko przynależność klubowa. Na początku imprezy odbył się bieg na orientację połączony z szukaniem ukrytych fantów. A potem... Potem odbyło się właściwe świętowanie tego niezwykłego dla klubu dnia. Młodej parze wszystkie LL życzą cierpliwości do siebie nawzajem oraz wielu rocznic ślubu w przyszłości. Liczą również na powiększenie się liczby członków kubu.

Tutaj zdjęcia z wczoraj autorstwa Agnieszki i Jurka. Dostępne są również wyniki z biegu, którego trasę i istotne punkty można podejrzeć w tym pliku.

Andrzeja maraton i trójbój

Andrzej opisał swoje zmagania z Berlina i ze Skawiny. W Berlinie zaliczył kolejny maraton. Tym razem na rolkach. W Skawinie kolejny trójbój: rolki, rower i bieg.

Tutaj relacja i  zdjęcia z Berlina, a tu ze Skawiny.