Adrian zdobywa Górę Ossona

W niedzielę Adrian wystartował w cyklicznych zawodach Ossona Cup w Częstochowie. Przemaszerował z kijami trasę półmaratonu. Nauczony wcześniejszymi doświadczeniami przysłał relację i zdjęcia tuż po przekroczeniu linii mety.

III Jurajski Bieg Kobiet

Dzisiaj cztery Leśne Ludki: Asia, Kasia, Włodek i Jarek wzięli udział w Dniu Kobiet, a dokładniej w III Jurajskim Biegu Kobiet. Panowie nie musieli się przebierać za panie, bo organizatorzy dopuścili mężczyzn do zawodów. Cała czwórka pokonała z kijkami 10 kilometrów niełatwej, bo mocno pagórkowatej trasy wokół góry Biakło. Czekamy na relację Kasi.

Leśne Ludki w Kłobucku i w Lublińcu

Adrian, Włodek i Zbyszek wystartowali w niedzielę w zawodach w Kłobucku. Bieg nie był długi, bo tylko 1963 metry. Nasi zawodnicy nie zdążyli się porządnie rozpędzić, a już byli na mecie.

Również w niedzielę Janek wystartował w zawodach nordikowych w Lublińcu. Cieszymy się, że po dłuższej przerwie Janek znów bryluje na nordikowych trasach. Relacja Włodka, zdjęcia Adriana.

Bieg charytatywny w Jaroszowie

W niedzielę Leśne Ludki, wspierając charytatywną imrezę na rzecz chorych dzieci, wystartowały w Jaroszowie. Andrzej i Jarek (I) biegali, Asia, Adrian i Jarek (II) nordikowali. Obszerną relację (trochę wymuszoną szantażem) napisał Adrian.

Bieg na orientację w Jaworznie

Wczoraj Asia i Jarek wzięli udział w Grze miejskiej w Jaworznie. Sportowa Gra miejska to cykl zawodów organizowanych przez stowarzyszenie Silesia Adventure Sport. Relację napisała Asia.

 

Gra miejska w Jaworznie

Wczoraj Asia i Jarek wzięli udział w Grze miejskiej w Jaworznie. Sportowa Gra miejska to cykl zawodów organizowanych przez stowarzyszenie Silesia Adventure Sport. Relację napisała Asia.

Leśne Ludki znowu z WOŚP

Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Leśne Ludki po raz kolejny wzięły udział w biegu Policz się z cukrzycą. W Częstochowie wystarowali Adrian, Janek i Włodek. Relację napisał Włodek, zdjęcia zrobiła Agnieszka.

Bieg Mikołajkowy w Katowicach

Adrian, Janek i Zbyszek wystatowali w niedzielę w Biegu Mikołajkowym w Katowicach. Adrian z Jankiem nordikowali, Zbyszek biegał. Wszyscy pokonali dystans 5 km w bardzo dobrych czasach. Zbyszek, wschodząca gwiazda Leśnych Ludków, po raz kolejny pobił swoją życiówkę. Gratulacje! Relacja i zdjęcia Adriana.

Leśne Ludki mikołajkowo

Półmaraton Jurajski w Złotym Potoku

Asia i Jarek wystartowali dzisiaj w Maratonie Jurajskim. Do wyboru były cztery dystanse. Leśne Ludki wybrały półmaraton NW. Oboje zajęli trzecie miejsca. Asia w kategorii kobiet, Jarek w open. Tutaj krótka relacja Jarka.

Jest dobrze. Po uaktualnieniu wyników w półmaratonie NW Jarek zajął drugie miejsce.

Aśka na mecie Półmaratonu

"Biegam, bo lubię lasy" w Smoleniu

W niedzielę Asia, Adrian, Janek, Jarek i Zbyszek wystartowali w kończących cykl "Biegam, bo lubię lasy" zawodach w Smoleniu. Na bardzo wymagającej trasie o długości 6,7 km Zbyszek biegał, a reszta maszerowała z kijami. Asia i Jarek zajęli trzecie miejsca w open w NW. Zbyszek poprawił swoją życiówkę. Janek w generalce był czwarty, Adrian siódmy. Ogólnie LL wypadły bardzo dobrze. Zdjęcia w Smoleniu zrobił Adrian.

 

Leśne Ludki z Ulą Gutowską w Smoleniu

Bieg Barbórkowy w Czeladzi

Janek wystartował w sobotę w Biegu Barbórkowym w Czeladzi. Trasę 3 km przemaszerował z kijami w dobrym czasie zajmując 8 miejsce w generalce i 3 miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy.